• Zmodernizovaný a vymakanější nástupce legendárních masajek - MAASAI II. Plastová konstrukce rámu v hangover stylu s ručně vyráběnými nožičkami z ořechového dřeva! Tyto brýle nejen že vypadají stylově, ale stylové taky jsou … takže je může vytáhnout ven prostě každý bez ohledu na věk, pohlaví, nebo tvar ksichtu – stačí mít hlavu a uši a hned jsi fešák /...

  850,00 Kč
  Skladem

Nasledujte nás na Facebooku

 • Dodací lhůta

  do 2 dnů na dobírku, můžete sledovat přes tracking number České pošty

 • Kontakt

  +420 774 911 289

 • Platba

  Na dobírku nebo převodem na účet

KITE-ARENA.CZ

E-shop který Vám nabízí kvalitní zboží za přijatelné ceny. Najdete u nás široký a stále se rozšiřující sortiment pro kiteboarding či landkiting. Můžete si u nás vybrat z různého druhu kitů, boardů a oblečení.
Jsme Tým lidí, kteří se rozhodli věnovat se tomuto adrenalinovému sportovnímu odvětví a rozvíjet ho v Čechách. Od začátku působení na českém trhu spolupracujeme se světovými značkami OZONE, MYSTIC, BRUNOTTI, FREEBORD a ONDA BOARD.
Vše zakládáme na zdravém rozumu a férovém jednání s cílem uspokojit potřeby zákazníka, který se rozhodl ať už jenom vyzkoušet anebo pravidelně provozovat kiteboarding.
Těší nás každý spokojený zákazník, a proto se na nás neváhejte obrátit s Vašimi otázkami. Věříme, že si u nás každý přijde na své. Ať nám fouká, KITE-ARENA.CZ

Our Instagram feed #kitearena